Хто ми

Наша адреса сайту: https://atemluft.com.ua.

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою

Ми отримуємо і зберігаємо будь-яку інформацію, яку ви вводите на нашому сайті або надаєте нам іншим способом. Ми використовуємо надану вами інформацію для таких цілей, як відповідь на ваші запити, розробка індивідуальної купівельного середовища, поліпшення наших послуг і спілкування з вами.

Кукі

Якщо ви залишаєте коментар на нашому сайті, ви можете включити збереження вашого імені, адреси email і веб в куки. Це робиться для вашої зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці кукі зберігаються протягом одного року. Якщо у вас є обліковий запис на сайті і ви ввійдете в неї, ми встановимо тимчасовий куки для визначення підтримки куки вашим браузером, куки не містить ніякої особистої інформації і віддаляється при закритті вашого браузера. При вході в обліковий запис ми також встановлюємо кілька куки з даними входу і настройками екрану. Кукі входу зберігаються протягом двох днів, куки з настройками екрану – рік. Якщо ви виберете можливість “Запам’ятати мене”, дані про вхід будуть зберігатися протягом двох тижнів. При виході з облікового запису куки входу будуть видалені. При редагуванні або публікації статті в браузері буде збережений додатковий куки, він не містить персональних даних і містить тільки ID записи відредагованою вами, закінчується через 1 день.

Вбудований вміст інших веб сайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудовується вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), Подібне вміст поводиться так само, як якби відвідувач зайшов на інший сайт. Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати куки, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною і стежити за вашим взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

Веб-аналітика

Ми збираємо інформацію, надсилається вашим браузером (програмою перегляду) кожен раз, коли ви відвідуєте наш сайт. Ці дані можуть містити таку інформацію, як адреса інтернет-протоколу ( “IP”) вашого комп’ютера, тип браузера, версія браузера, сторінки нашого сайту, які ви відвідуєте, час і дату вашого візиту, час, витрачений на ці сторінки, і іншу статистику. Крім того, ми можемо використовувати інші сторонні сервіси відстеження такі як Google Analytics, які збирають, відстежують і аналізують цей тип інформації, для підвищення функціональності нашого сайту. Ці незалежні постачальники послуг мають свою політику конфіденційності щодо способу використання такої інформації. Коли ви переглядаєте сайт на мобільному пристрої, ми можемо автоматично збирати певну інформацію, включаючи типу мобільного пристрою, унікальним ідентифікатором мобільного пристрою, IP-адресою пристрою, операційною системою пристрою, типом мобільного інтернет-браузера, інформацією про місцезнаходження і іншими статистичними даними.

З ким ми ділимося вашими даними

Ми надаємо інформацію про обліковий запис і іншу особисту інформацію у випадках, коли це вимагається законодавством, захищає права, власність або безпеку нашої компанії, наших користувачів або інших сторін. Це також стосується обміну інформацією з іншими компаніями і організаціями для захисту від шахрайства і зменшення кредитних ризиків. Однак, звичайно, це не стосується продажу, здачі в оренду, обміну чи іншого шляху розголошення особистої інформації від клієнтів в комерційних цілях з порушенням зобов’язань, викладених в цій Політиці конфіденційності.

Які у вас права на ваші дані

При наявності облікового запису на сайті або якщо ви залишали коментарі, то ви можете запросити файл експорту персональних даних, які ми зберегли про вас, включаючи надані вами дані. Ви також можете вимагати видалення цих даних, це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних цілях, згідно із законом або цілях безпеки.

Куди ми відправляємо ваші дані

Коментарі користувачів можуть перевірятися автоматичним сервісом визначення спаму.

Додаткова інформація

Як ми захищаємо ваші дані

Ми прагнемо захищати особисту інформацію клієнтів. Безпека вашої особистої інформації важлива для нас, і ми прагнемо впроваджувати та підтримувати обґрунтовані, комерційно прийнятні процедури та практики підтримання безпеки, які відповідають характеру інформації, яку ми зберігаємо, з метою захисту від несанкціонованого доступу, знищення, використання, модифікації або розкриття інформації. Проте просимо пам’ятати, що жоден спосіб передачі інформації через Інтернет або метод зберігання інформації в Інтернеті не є безпечним на 100%, і ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку отриманої від вас особистої інформації. Важливо! Обов’язково вийдіть з облікового запису, коли закінчите користуватись спільним комп’ютером, щоб захистити його від несанкціонованого доступу.