Балон сталевий

 0,00

Сталевий балон 6 або 7 літрів R-EXTRA 5

Сталеві балони R-EXTRA 5 призначені для зберігання і транспортування стиснутого повітря та застосування в складі дихальних апаратів.
Сталевий балон вироблений в Австрії з безшовних труб легованої сталі. Кожен балон R-EXTRA 5 проходить окрему перевірку якості на виробництві, що гарантує їх довгий термін служби і велику кількість циклів наповнення. Внутрішня поверхня сталевих балонів виконана зі спеціальною антикорозійною обробкою.
Основна перевага сталевих балонів – великий термін служби, висока надійність і ударостійкість. Періодичність технічного огляду (опресування) – один раз на 5 років.

Опис

Сталевий балон 6 або 7 літрів R-EXTRA 5

Балони сталеві Worthington R-EXTRA-5  використовуються в складі автономних дихальних апаратів аварійно-рятувальних та пожежних підрозділів різних відомств. Постачаються з документами про відповідність українським нормам та технічним регламентам.
Основні технічні характеристики балонів сталевих R-EXTRA-5:
Робочий тиск: 300 бар (30 МПа)
Випробувальний тиск: 450 бар (45 МПа)
Місткість: 6/7 літрів
Температура експлуатації: від – 50 до + 65 °С
Внутрішня різьба: М18х1,5 згідно  EN144-1
Мінімальний термін служби: 25 років
Періодичність опосвідчення – через кожні 5 років
Виробник: Worthington Cylinders GmbH, Австрія

Компанія Worthington Cylinders пропонує широкий вибір сталевих та композитних балонів стисненого повітря для використання з автономними ізолюючими дихальними апаратами, шланговими дихальними системами, аквалангами, пневматичним інструментом і обладнанням. Стандартно балони розраховані на робочий тиск 200 або 300 бар, об’ємом від 2-х до 9-ти літрів, а також є транспортні балони об’ємом до 50 літрів. Додаткова безпека балонів, що знаходяться під високим тиском, забезпечується різними опціями для вентилів балонів, такими як: маховик із захисним храповим механізмом  для запобігання ненавмисному закриттю вентиля, вбудований манометр тиску, обмежувач потоку повітря на випадок поломки вентиля.

Балони для стисненого повітря_УКР

Файлы

Балони для стисненого повітря_УКР