Компресор OCEANUS

OCEANUS – потужний компресор продуктивністю 140 л/хв для професійного використання на водному морському або річковому транспорті, зберігає працездатність в наклонному положенні при кутах нахилу до 30 °. Робочий тиск 225 / 330 бар. Привід на вибір: бензиновий 4-тактний двигун, трифазний або однофазний  електродвигун. Виробник: BAUER  KOMPRESSOREN GmbH (Німеччина).

Опис

Особливості і переваги компресора OCEANUS:
Тривалий термін служби, надійність, простота і безпека експлуатації.
Несуча рама, зручна ручка для транспортування і заправочна муфта виконані з нержавіючої сталі, що забезпечує найвищу корозійну стійкість до морської води.
Унікальні робочі технічні характеристики, мобільність, надійність та висока продуктивність 140 л/хв. Приводний двигун на вибір:  бензиновий 4-х тактний потужністю 5,1 кВт, або електричний однофазний 220 Вольт та трифазний 380 Вольт.
Легкі і компактні установки придатні для перенесення однією людиною і вміщаються в відсіку будь-якого катера та багажнику багатьох автомобілів.
Компресор розроблений спеціально для застосування на морі: судах, катерах, підводних човнах, яхтах, а також може застосовуватись в якості компресора для стрілецького спорту, занять дайвінгом або як мобільний компресор для використання аварійно-рятувальними та пожежними службами.
Великий запас компресорного масла в картері і потужний масляний насос дозволяють експлуатувати компресор при кутах нахилу до 30 °.
Міні-комп’ютер B-TIMER для контролю мотогодин, інтервалів заміни фільтра і технічного обслуговування у стандартній комплектації.
Система автоматичного дренажу з автоматичною зупинкою – окрема модель OCEANUS+auto.
Додатковий другий наповнювальний пристрій (опція).
Пристрій перемикання на два тиски 225/330 бар (опція).

ФАЙЛИ

OCEANUS_Compact_Line_rus.pdf