Компресор OCEANUS-B

OCEANUSпотужний компресор для професійного використання на судах, катерах або лодках у морському середовищі, виробництва BAUER  KOMPRESSOREN (Німеччина)

Опис

Особливості: тривалий термін служби, надійність і безпека. Несуча рама, зручна ручка для транспортування і різьбовий заправочний штуцер виконані з нержавіючої сталі.

Мінімальний знос компресорного блоку: завдяки поршневим кільцям з нової високотехнологічної пластмаси.

Унікальні робочі технічні характеристики: продуктивність 140 л / хв. Привод бензиновий, потужністю 5,1 кВт.

Простота використання і невеликі габарити: відрізняється простотою управління та обслуговування, компактністю і зручністю застосування.

Розрахований на професійне використання з високими вимогами до навколишнього середовища, відрізняється своєю безвідмовністю, мобільністю і високою продуктивністю.

Завдяки опорній рамі з корозійностійкої нержавіючої високоякісної сталі, компресорні моделі OCEANUS призначені для використання в регіонах з різним кліматом. Компресор розроблений спеціально для застосування на морі: судах, катерах, підводних човнах, яхтах, а також в якості компресора для стрілецького спорту, занять дайвінгом або як мобільний компресор для аварійно-рятувальних та пожежних служб.

Великий запас компресорного масла в картері і потужний масляний насос дозволяють експлуатувати компресор при кутах крену і диференті до 30 °.

OCEANUS_Compact_Line_rus

ФАЙЛИ

OCEANUS_Compact_Line_rus.pdf