Компресор PE 100

Компресор високого тиску PE 100 – одна з найбільш популярних моделей серед переносних компресорів повітря для дихання завдяки своїм малим габаритним розмірам, досконалої техніки BAUER і ідеальному співвідношенню ціна-якість. Призначений для програм захисту органів дихання в пожежно-рятувальних підрозділах, на судах, для дайвінгу, в пейнтболі і стрілецькому спорті.

Опис

Чисте повітря для дихання: завдяки відпрацьованої технології фільтрування фірми BAUER та системі фільтрування P 11 , розробленої спеціально для PE 100 .
Легендарна надійність: завдяки зарекомендував себе по всьому світу компресорного блоку PE 100 .
Особливо довгі інтервали техобслуговування: вони до мінімуму знижують витрати на техобслуговування і паузи в роботі компресора.
Глобальна мережа збуту BAUER за участю більше 300 торгових партнерів: для постійно швидкого постачання запчастинами і матеріалами для техобслуговування.
Компресор PE 100 є найменшу і найлегшу станцію серії PE .
Завдяки трьом варіантам приводу – бензиновий, трифазний і однофазний змінного струму, можливості застосування PE-100 практично не обмежені: на землі, на воді, в автотранспорті.
Ідеально підходить в якості компресора стисненого повітря для груп занурення, пожежних, рятувальників або для швидкого заправлення картриджів в стрілецькому спорті та пейнтболі.
У виконанні з бензиновим двигуном можна використовувати в місцях, де відсутнє електропостачання. З приводом змінного струму вона підходить і для роботи від звичайної побутової електромережі.
Ця легка і компактна компресорна станція легко транспортується і поміщається в багажник практично будь-якого автомобіля.

Файли

Буклет РЕ100 rus_2

ВІДЕО

POSEIDON EDITION