Компресор PE 100

Компресор високого тиску PE 100 – одна з найбільш популярних моделей серед переносних компресорів повітря для дихання завдяки своїм малим габаритним розмірам, досконалої техніки BAUER і ідеальному співвідношенню ціна-якість. Призначений для програм захисту органів дихання в пожежно-рятувальних підрозділах, на судах, для дайвінгу, а також у пейнтболі і стрілецькому спорті.
Виробник: BAUER  KOMPRESSOREN GmbH (Німеччина).

Опис

Продуктивність 100 л / хв., робочий тиск 225 або 330 бар, один заправний пристрій.
Чисте повітря для дихання:
завдяки відпрацьованій технології фільтрування фірми BAUER та системі фільтрування P 11, розробленої спеціально для PE 100.
Легендарна надійність: завдяки компресорному блоку  PE 100, що зарекомендував себе по всьому світу.
Особливо довгі інтервали техобслуговування: вони до мінімуму знижують витрати на техобслуговування і паузи в роботі компресора.
Глобальна мережа збуту BAUER за участю більше 300 торгових партнерів: для постійного та швидкого постачання запчастинами і витратними матеріалами для техобслуговування.
Компресор PE 100 є найменшою і найлегшою станцією серії PE.
Завдяки трьом варіантам приводу – бензиновий, трифазний і однофазний змінного струму, можливості застосування PE-100 практично не обмежені: на землі, на воді, в автотранспорті.
Ідеально підходить в якості компресора стисненого повітря для груп занурення, пожежних, рятувальників або для швидкого заправлення картриджів в стрілецькому спорті та пейнтболі.
У виконанні з бензиновим двигуном компресор можна використовувати в місцях, де відсутнє електропостачання. З приводом змінного струму 220 В підходить для роботи від звичайної побутової електромережі.
Ця легка і компактна компресорна станція легко транспортується і поміщається в багажник практично будь-якого автомобіля.
Buklet РЕ100_UKR

Файли

Buklet РЕ100_UKR

ВІДЕО

POSEIDON EDITION