Контрольний прилад B-TIMER

B-Timer (Бі-Таймер) – самоактивуючий мінікомп’ютер, який рахує мотогодини роботи компресора та розраховує ступінь насичення фільтра-картриджа з урахуванням часу, температури, типу картриджа і продуктивності компресора. Він відображає години роботи, залишкову ємкість картриджа і необхідність поточного обслуговування компресора. B-Timer може бути легко встановлений на існуючий компресор, як додаткове обладнання.

Опис

B-TIMER для контролю Р-систем фільтрування Р21 / Р31 / Р41
Контроль патрона фільтру за допомогою B-TIMER простий, надійний і економічний!
Правильна і надійна робота B-TIMER гарантується тільки при використанні компресорних систем BAUER і оригінальних систем фільтрування і  фільтрів-патронів BAUER.
Для роботи Бі-Таймера немає необхідності ні в зовнішньому електроживленні, ні в підключенні його в лінію високого тиску компресора. Він просто, за допомогою викрутки, кріпиться до корпусу фільтра, будучи, таким чином, ідеальним приладом для контролю картриджа фільтруючої системи переносних компресорів.
Навіть при заміні батареї або тривалому зберіганні без батареї значення кількості годин роботи і часу техобслуговування залишаються записаними в оперативній пам’яті пристрою.
B-Timer може використовуватись тільки з фільтруючими системами P21, P31 і P41. Відповідні артикульні номери цих фільтрів-картриджів BAUER заздалегідь внесені в програму приладу. Інше застосування  забороняється.
Температурний діапазон роботи: 0°С + 50°C
Температурний діапазон зберігання: -20°C +70°C
Клас захисту: IP65.
Максимальна вологість: 95%, не конденсуюча.

ФАЙЛИ

Buklet B-TIMER_UKR