Системи BAUER Nitrox – для технічного (TDI) та професійного дайвінгу

Мембранна система BAUER B-NITROX – система Nitrox з вбудованою системою безпеки, сертифікованою TÜV.
Робочий тиск: 225 бар;
Продуктивність: 260 – 700 л / хв.
Система безпеки, сертифікована TÜV: Приймання компресорів BAUER NITROX концерном TÜV Süd.
Оптимізований компресор Nitrox: Компресорний блок, оптимізований для отримання повітря з підвищеною концентрацією кисню, і пристрій контролю температури на всіх етапах для забезпечення вашої безпеки.
Вміст кисню не залежить від температури навколишнього середовища: Постійне охолодження мембрани для підтримки оптимальної ефективності в будь-який час.
Мала опорна поверхня: гвинтовий компресор, осушувач рефрижераторного типу, фільтр і мембранний блок встановлені в одному компактному корпусі.

Опис

Мембранна система BAUER Nitrox, BAUER B-MEMBRANE являє собою компресорну систему для збагачення повітря для дихання киснем з вмістом кисню до 40%.
Будучи єдиним в світі виробником фірма BAUER пропонує систему B-NITROX, як комплексну Nitrox-систему, сертифіковану TÜV. Відповідно до безкомпромісної філософії забезпечення безпеки фірми BAUER, всі компоненти відмінно узгоджені між собою.
Станція B-NITROX розроблена для надійного забезпечення газовою сумішшю нітрокс стаціонарних професійних станцій занурення, дайвінг-сафарі, при виході в море і проживанні на борту протягом декількох днів, для яхт і круїзних теплоходів, а також для використання в комерційному дайвінгу.
У цій області законодавець опублікував чіткі інструкції, оскільки стиснення газів вимагає забезпечення безпеки на особливому рівні.
Важливий аспект в світлі відповідальності за якість продукції при аваріях, особливо для бюро подорожей, готелів, станцій занурення при експлуатації обладнання на їх території.

 

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Обсяг комплекту поставки модулів LOW PRESSURE MODULE

Компресор низького тиску
Гвинтовий компресор створює початковий тиск бл. 10 бар, необхідний для живлення кисневої мембрани. Гвинтовий компресор з особливо ефективним профілем “Rolling Profile”, розроблений і виготовлений на фірмі BAUER.

PURIFICATION MODULE
Для видалення без залишку вуглеводнів (масла).
Фільтруючий блок: система фільтрування для ефективного видалення масла і частинок з метою максимального захисту мембрани від негативного впливу і відповідного збільшення терміну служби.

OX MODULe
Киснева мембрана гарантовано видаляє азот N₂  з повітря для дихання,  тим самим підвищує в ньому вміст кисню. Частка кисню в повітрі для дихання довільно регулюється в діапазоні від 21% до 40% (максимальний вміст залежить від робочих характеристик обраної мембранної системи).

HIGH PRESSURE MODULE
Стиснення суміші нітрокс до тиску PN 200 бар.
Оптимально для стиснення суміші нітрокс з вмістом кисню до 40% завдяки низькій температурі стиснення, безперервному контролю температури у всіх ступенях компресора і використання мастильних матеріалів, сумісних з сумішшю нітрокс.

Система фільтрування P 61 з водомасляного сепаратором і зворотним клапаном підтримки тиску при використанні оригінальних патронів фільтрів BAUER забезпечує надійну підготовку повітря для дихання згідно DIN EN 12021¹. Пройшовший типове випробування і опломбований запобіжний клапан кінцевого тиску гарантує особливо високу експлуатаційну надійність. Кількість повітря, яке може бути підготовлено, становить 2400 м³.
(¹ При належному техобслуговуванні і монтажі установок згідно керівництву по експлуатації і при використанні BAUER AERO-GUARD, якщо концентрація CO2 у всмоктуваному повітрі перевищує задані нормативні значення.)
Електронний пристрій управління компресором B-CONTROL IІ.

Сертифікат TÜV
Всі компресори BAUER NITROX мають сертифікат концерну TÜV Süd.

Керівництво по експлуатації зі списком запасних частин, декларація відповідності вимогам CE, сертифікати для напірних резервуарів.