Системи BAUER Nitrox – для технічного (TDI) та професійного дайвінгу

Системи BAUER Nitrox ( 225 бар, 260 – 450 л / хв ) забезпечують насичення повітря для дихання з підвищеним вмістом кисню до 40% . Ці системи можуть допомогти інструкторам із занурення при навчанні професійних спортсменів, честолюбним спортсменам-підводникам, а також професійним водолазам і підрозділам спеціального призначення.

Опис

Компресори BAUER Nitrox з програми B-NITROX сертифіковані концерном TÜV Süd, що відповідає вимогам забезпечення безпеки на особливо високому рівні.
В залежності від місцевої інфраструктури, особливостей компресорного приміщення і необхідної кількості суміші нітрокс, BAUER пропонує вам дві різні системи серії B-NITROX.
Якщо спочатку ви використовуєте змішувальне пристрій B-BLENDING Nitrox , а пізніше у вас зросте потреба в більшій кількості суміші, то серію Nitrox </strong > компанії BAUER можна додатково обладнати відповідними компонентами з програми поставок BAUER B-NITROX до рівня досконалої мембранної системи.

Будь-яке виконання – відкрите і шумозащищенність, мобільне або стаціонарне:

КОМПРЕСОРИ Nitrox

    • MARINER 320 Nitrox – один з найбільш продуктивних переносних компресорів у всьому світі, призначених для стиснення суміші нітрокс і повітря для дихання.
    • MINI-VERTICUS і VERTICUS Nitrox – стаціонарні компресори для експлуатації в безперервному режимі, область застосування: стиснення суміші нітрокс і повітря для дихання.

МЕМБРАННА СИСТЕМА BAUER B-NITROX – система Nitrox з вбудованою системою безпеки , сертифікованої TÜV
Мембранна система BAUER B-NITROX , являє собою компресорну систему для збагачення повітря для дихання киснем з вмістом кисню до 40% . Будучи єдиним в світі виробником, фірма BAUER пропонує систему B-NITROX як комплексну Nitrox -систему, сертифіковану TÜV . Відповідно до безкомпромісної філософією забезпечення безпеки фірми BAUER всі компоненти відмінно узгоджені між собою. Станція B-NITROX розроблена для надійного забезпечення газовою сумішшю нітрокс стаціонарних професійних станцій занурення, дайвінг-сафарі, при виході в море і проживанні на борту протягом декількох днів, для яхт і круїзних теплоходів, а також для використання в комерційному дайвінгу.

Пристрій B-BLENDING для підготовки суміші повітря і кисню заданої концентрації
B-BLENDING
користується великим попитом на станціях занурення з малим і середнім витратою суміші нітрокс, де особлива увага приділяється простим, але тим не менш надійним рішенням для її отримання.

Чистий кисень від зовнішнього кисневого балона системою B-BLENDING змішується з всмоктуваним навколишнім повітрям, після чого підготовлена суміш нітрокс надходить в компресор BAUER Nitrox , де стискається до кінцевого тиску.