Стаціонарні компактні компресори BAUER MINI-VERTICUS

Продуктивність:
– при робочому тиску до 350 бар: 150, 200, 250 і 320 л / хв
– при робочому тиску до 420 бар: 260 і 320 л / хв
Привід: електричний трифазний двигун
Потужність приводного двигуна: 4,0 – 7,5 кВт
Корпус: вертикальна конструкція з удосконаленою вібропідвіскою
Вага: 324 кг – 356 кг
Один габаритний розмір (Д × Ш × В): 120 × 81 × 138 см
Система фільтрування: P 41
Повністю автоматизований пристрій управління компресором B-CONTROL MICRO з кольоровим дисплеєм

Опис

Характерні риси MINI-VERTICUS

Оптимальне управління і обслуговування, всі елементи управління легко доступні на передній панелі.
Автоматична система зливу конденсату B-DRAIN виводить з проміжних сепараторів і кінцевого сепаратора конденсат (суміш води і масла), що утворюється під час компресії, і направляє його в збірник конденсату.
Модернізований електронний пристрій управління B-CONTROL MICRO, може використовуватись дистанційно для керування і контролю компресора.
Кількість повітря, яке може бути підготовлено при використанні фільтруючої системи Р41 становить 1550 м³.
Завдяки вбудованій поворотній основі для двигуна більше не потрібно підтягувати клиновий ремінь.
Тривалий термін служби обумовлюється використанням високоякісних матеріалів, оптимізованих для роботи в безперервному режимі.
Сервіс: гарантується забезпечення запчастинами понад 25 років.

Обсяг комплекту поставки для базової моделі:

Компресорна станція, повністю готова до експлуатації, складається з наступних компонентів:
■ Компресорний блок на 3 циліндра, 3 або 4-ступінчастий:
– приймальний повітряний фільтр Micronic;
– проміжний / додатковий охолоджувач;
– проміжний / кінцевий сепаратор для водомасляного конденсату;
– запобіжні клапани проміжного тиску після кожного ступеня компресора, запобіжний клапан кінцевого тиску, що пройшов типові випробування згідно TÜV;
– змащення маслом за допомогою масляного насоса;
– клапан підтримки тиску / зворотний клапан на останній ступені компресора
■ Двигун трифазного струму
■ Пристрій управління компресором B-CONTROL MICRO
■ Монтаж компресорної станції на гумово-метелевих елементах в стійкий корпус. Відкрите виконання. Привід здійснюється за допомогою клинового ременя.
■ Система фільтрування P 41 з патроном фільтра тривалого використання
■ Автоматична система зливу конденсату B-DRAIN  з вбудованим хронометром системи управління B-CONTROL MICRO, включаючи збірник для конденсату ємкістю 14 л
■ Повітромунікації компонентів компресора

Експлуатаційна документація: Технічний паспорт, Керівництво з експлуатації, Журнал сервісного обслуговування, Декларація про відповідність технічним регламентам, сертифікати відповідності.

ОПЦІЇ

Заправний пристрій 4 × 00 бар 
Заправний пристрій складається з чотирьох гнучких заправних шлангів UNIMAM високого тиску, на кожному з яких змонтований заправний клапан, розрахований на тиск 300 бар. Вбудований в клапан манометр дозволяє просто зчитувати значення кінцевого тиску.

Редукційний клапан
Оснащення редукційним клапаном дозволяє одночасно заправляти циліндри з тиском 200 і 300 бар.

Зовнішні заправні панелі BAUER
Залежно від вимог користувача, заправні панелі бувають із заправними шлангами або з заправними клапанами з перекидним важелем, із 4, 6 або 10 заправними клапанами і на вибір у виконанні з високоякісної сталі.

Варіант виконання із шумозахистом Super Silent
У станціях серії (MINI-) VERTICUS за бажанням можна встановити звукоізолюючу обшивку Super Silent, яка знижує рівень звукового тиску компресорної установки і дозволяє експлуатувати її в робочих областях, чутливих до шуму.

Система фільтрування P 61
Система фільтрування P 61 з водомасляним сепаратором і зворотним клапаном підтримки тиску при використанні оригінальних патронів фільтрів BAUER забезпечує надійну підготовку повітря для дихання згідно з  DIN EN 12021 в кількості 2400 м³ (при належному техобслуговуванні і монтажі установок згідно керівництву з експлуатації і при використанні BAUER AERO-GUARD, якщо концентрація CO2 у всмоктуваному повітрі перевищує задані нормативні значення).

Додаток B-APP
Дозволяє здійснювати дистанційне керування і контроль компресора за допомогою нової системи управління B-CONTROL MICRO. Крім цього, додаток B-APP дає огляд іншої  інформації, що стосується експлуатації компресора. Доступно в AppStore (iOs) і на GooglePlay (Android).

Вбудована газовимірювальна система B-DETECTION PLUS i
Дозволяє здійснювати контроль всіх газів відповідно до вимог DIN EN 12021 : 2014 . Додаткове відведення сторонніх речовин в навколишній простір при короткочасних забрудненнях і відключення компресора при довготривалих перевищеннях граничних значень, що гарантовано забезпечує  дотримання вимог якості повітря.

Система контролю фільтра B-SECURUS
Система B-SECURUS контролює насичення патрона (патронів) фільтра шляхом вимірювання вологи в молекулярному ситі

Контроль значень тиску і температури на проміжних ступенях
Такий контроль рекомендується при експлуатації в безперервному режимі або на компресорних станціях, які не можуть бути під постійним наглядом кваліфікованого персоналу. Мінімальне значення тиску 1-го ступеня (тільки проміжний тиск), а також максимальне значення тиску всіх ступенів компресора знаходиться в режимі контролю. Компресорна станція відключається при виході за допустимі максимальні і мінімальні граничні значення. Індикація фактичних значень здійснюється в пристрої управління компресором B-CONTROL II .

Контроль рівня масла
Пристрій контролю рівня масла для безпечного відключення компресорної станції при недостатньому рівні масла. Ця опція особливо рекомендується до використання при експлуатації компресорної станції в безперервному режимі.

Фільтр для видалення найдрібніших частинок
У комбінації з системою підготовки повітря P41, P61 і P81 в якості опції пропонується вбудований пиловий фільтр для ефективного захисту від дрібного пилу і інших твердих частинок. Він дозволяє надійно видаляти частинки відповідно до ISO 8573 кл. 2.

Підключення для зовнішнього всмоктуючого пристрою
При заправці балонів повітрям для дихання якість стисненого повітря залежить від якості навколишнього повітря. Чисте свіже повітря необхідно всмоктувати зовні особливо в тих випадках, коли в приміщенні, де встановлений компресор, можуть бути присутніми вихлопні гази (CO) і відпрацьоване повітря від інших установок. В цьому випадку передбачено підключення для зовнішнього всмоктуючого трубопроводу.

B-CONTROL II
Являє собою розширену версію базового електронного пристрою керування компресором B-CONTROL MICRO .

Комплект манометрів проміжного тиску
Манометри проміжного тиску показують робочий тиск окремих ступенів компресора. Завдяки цій інформації можна контролювати герметичність відповідних клапанів ступені (впуску та випуску), що дозволить швидко визначити можливе джерело несправності. Манометри проміжного тиску монтуються в корпус компресора.

Сепаратор 1-го ступеня
При експлуатації в умовах підвищеної вологості навколишнього повітря і для ефективного видалення вологих газів рекомендується використовувати сепаратор після першого ступеня стиснення.

Подовжена базова рама
На подовженій базової рами можуть бути змонтовані компресор і максимально два балони накопичувача геометричним об’ємом по 50 або 80 літрів для систем «під ключ».

Інші значення напруги / частоти
За бажанням замовника є також електродвигуни, розраховані на інші значення напруги і частоти. Можна перекрити діапазон напруг від 110 до 690 Вольт при частоті 50/60 Гц.

Осушувач рефрижераторного типу B-KOOL
При високих температурах навколишнього середовища і високої вологості повітря можна знизити виробничі витрати завдяки використанню додаткового ефективного осушувача рефрижераторного типу. При використанні B-KOOL термін служби патронів фільтра можна збільшити максимально в 11 разів. B-KOOL можна змонтувати на компресорі або ж замовити у вигляді автономного пристрою.

AERO-GUARD
Пристрій AERO-GUARD знижує вміст CO2 в повітрі для дихання приблизно на третину від значення у всмоктуваному повітрі. Несприятливий вплив навколишнього середовища викликає постійне збільшення концентрації CO2 в повітрі і ускладнює експлуатацію заправних станцій, власники яких повинні гарантовано дотримуватися встановлених законодавчо верхні граничні значення концентрації CO2. Разом з AERO-GUARD експлуатуюча сторона завжди в безпеці

Автоматична система підключення
Автоматична система підключення дозволяє повністю автоматично перемикатися між ресиверами високого тиску BAUER і блоком компресора.

Система збору конденсату ємністю 60 л
Зручна система служить для збору конденсату (водомасляної суміші), що утворюється в компресорі при стисненні. У ємності для збору конденсату вбудований поплавковий вимикач, який забезпечує контроль рівня заповнення і захищає ємність від переповнення. Комбінація глушника і блоку фільтра перешкоджає нанесенню шкоди за рахунок шуму або запаху.

Базова рама
На подовженій базовій рамі можуть бути змонтовані компресор і максимально два балони накопичувача геометричним об’ємом по 50 або 80 літрів для систем «під ключ».

Автоматична система підключення
Автоматична система підключення дозволяє повністю автоматично перемикатися між ресиверами високого тиску BAUER і блоком компресора

Канал відводу повітря системи охолодження
Для монтажу компресорів в контейнерах, замкнутих захисних кожухах або робочих приміщеннях пропонуються два варіанти виконання каналів для відведення повітря системи охолодження.

Канал відпрацьованого повітря з пристроєм управління вентиляційними заслінками
Канал відпрацьованого повітря з пристроєм управління вентиляційними заслінками дозволяє контрольовано і незалежно від температури виводити відпрацьоване повітря в навколишній простір або на вулицю. Тепловий датчик вимірює температуру в приміщенні і управляє положенням вентиляційних заслінок для забезпечення оптимального режиму роботи (можливо тільки в поєднанні з корпусом Super Silent).

Лакофарбове покриття / спеціальне лакофарбове покриття
Всі деталі рами компресорів BAUER мають дороге порошкове покриття.

Інші значення напруги / частоти
За бажанням замовника є також електродвигуни, розраховані на інші значення напруги і частоти.