Визначення складу повітря і газу в режимі реального часу

Системи визначення складу повітря і газу BAUER в режимі реального часу призначені для експлуатації навіть в складних умовах довкілля. Надійні і відповідають установленим вимогам, мають безліч переваг, наприклад, в разі перевищення граничних значень концентрації небезпечних речовин, визначених стандартом DIN EN 12021¹) , компресор автоматично відключається. Таким чином, в балони для дихання потрапляє тільки чисте повітря.
Навіть якщо експлуатація та техобслуговування компресора здійснюються належним чином, через критичні умов навколишнього середовища в повітря для дихання можуть потрапити небезпечні речовини. Це може мати дуже небезпечні для здоров’я, а в окремих випадках і навіть небезпечні для життя наслідки. Тому рекомендується безперервно перевіряти повітря для дихання.
¹) При належному техобслуговуванні і монтажі установок згідно керівництву по експлуатації і при використанні BAUER AERO-GUARD , якщо концентрація СО2 у всмоктуваному повітрі перевищує задані нормативні значення.

Опис

Переносний тестер контролю повітря для дихання AEROTEST SIMULTAN HP
Тестер контролює дотримання граничних значень відповідно до стандарту якості повітря для дихання DIN EN 12021 в компресорних установках. За допомогою контрольних трубок одночасно вимірюється і контролюється дотримання граничних концентрацій СО, СО2 і водяної пари в стислому повітрі. Для одночасного виявлення в повітрі для дихання мінеральних і синтетичних масел використовується так званий “імпактора”. Чи не вимірює вміст кисню.

Прилад визначення складу газу і повітря для дихання B-DETECTION MOBILE
Забезпечує безперервне вимірювання рівня СО, СО2 і О2 в компресорі, а також мобільний аналіз повітря для дихання на місці експлуатації безпосередньо в балоні з повітрям для дихання. Має міцний пластиковий корпус і потужний акумулятор для автономної роботи. Вимірювання залишкового масла не проводиться, контроль дотримання граничного значення вологості за допомогою системи B-SECURUS . Датчик точки роси (опціонально). Робоча напруга 12 Вольт (можливо 24/110/220 В).

Пристрій для визначення складу газу високого тиску B-DETECTION BASIC
Для стаціонарного вимірювання рівня СО, СО2 і О2 в стислому повітрі для дихання в режимі реального часу. Сигнал тривоги в разі перевищення порогових значень. Опціонально вимір точки роси і абсолютної вологості. Можливість дообладнання будь-якого компресора BAUER, підключення до систем управління B-CONTROL MICRO або B-CONTROL II .

Система визначення складу газу високого тиску B-DETECTION PLUS
Контролює якість вироблюваного повітря для дихання: вимір СО, СО2 і О2 і, як опція, абсолютної вологості і залишкового масла (тільки на основі летючих органічних вуглеводневих сполук ЛОС, калібрування датчиків на основі ізобутіл.). Безперервний автоматичний контроль. Можливість дообладнання будь-якого компресора BAUER , підключення до системи управління B-CONTROL . Виняткова надійність, гарантія високої якості і дотримання законодавчих норм.