Визначення складу повітря і газу в режимі реального часу

Навіть якщо експлуатація та техобслуговування компресора здійснюються належним чином, через критичні умови навколишнього середовища в повітря для дихання можуть потрапити небезпечні речовини. Це може мати дуже небезпечні для здоров’я, а в окремих випадках і навіть небезпечні для життя наслідки. Тому рекомендується безперервно перевіряти якість повітря для дихання.
З новими рішеннями B-DETECTION PLUS від компанії BAUER ви отримуєте особливо надійні і відповідні усім вимогам системи визначення складу газу в режимі реального часу, на які можна покластися навіть у складних умовах навколишнього середовища, і які пропонують безліч переваг. Наприклад, разі перевищення граничних значень, визначених стандартом DIN EN 12021¹, компресор автоматично відключається. Таким чином, в балони з повітрям для дихання потрапляє тільки чисте повітря.

¹ При належному техобслуговуванні і монтажі установок згідно Керівництву по експлуатації і при використанні BAUER AERO-GUARD, якщо концентрація CO2 у всмоктуваному повітрі перевищує задані нормативні значення.

Опис

Газовимірювальна система B-DETECTION PLUS i  та B-DETECTION PLUS s, що працює в режимі реального часу, контролює якість виробляємого повітря для дихання: вимірювання CO, CO2, O2 і, як опції, абсолютної вологості й залишкового масла (ЛОС) 1. Автоматичний режим, сталість і виняткова надійність.
За допомогою системи управління B-CONTROL в будь-який час можливо простежити за дотриманням граничних значень повітря для дихання відповідно до норми DIN EN 12021: 20141.
При виході за межі граничних значень, система управління видає візуальне попередження на дисплеї і відключає компресор до того, як повітря, забруднене шкідливими речовинами, потрапить в балони.
Автоматичний продувочний клапан (опція) забезпечує виведення забрудненого повітря в навколишній простір навіть при короткочасному виході вимірів за межі граничних значень без перерви в роботі компресорної станції.
Нова газовимірювальна система B-DETECTION PLUS – надійне обладнання, яке поставляється в двох моделях: вбудована версія B-DETECTION PLUS i, а також відокремлена версії B-DETECTION PLUS s. Системи визначення складу газу в режимі реального часу від BAUER забезпечують гарантію високої якості і дотримання законодавчих норм. Вже наявний компресор BAUER можна легко дообладнати системами B-DETECTION PLUS!

Мобільна газовимірювальна система B-DETECTION PLUS m для джерел високого тиску
Компактна переносна система B-DETECTION PLUS m розміром з валізку, дозволяє проводити надійні виміри складу повітря для дихання в будь-який час і в будь-якому місці. Як і за допомогою стаціонарних вимірювальних пристроїв, забезпечується надійний і максимально точний контроль дотримання граничних значень складу СО, СО2, О2 в дихальному повітрі згідно DIN EN 12021: 2014 і, та як опція, абсолютної вологості і залишкового масла (ЛОС)1.
B-DETECTION PLUS m пропонує різноманітні можливості для проведення замірів: за допомогою стандартного вузла для відбору газу вимірюється якість повітря для дихання в балоні. Опціонально, за допомогою додаткового адаптера, вимір може здійснюватися безпосередньо на компресорі. Можливо також проведення вимірювання якості всмоктуваного повітря перед впуском в компресор за допомогою опціонального насоса для навколишнього повітря. Система управління дозволяє вибрати індивідуальний спосіб відповідного вимірювання якості повітря на компресорі або в балоні. При виході за межі граничних значень система управління видає візуальне попередження. Дотримання законодавчих норм при замірах забезпечує вбудований реєстратор даних з функцією SD-карти, що дозволяє здійснювати певні одиничні виміри. Ці виміри можуть окремо сортуватися і відображатися за допомогою макросу Excel. Для експлуатації в складних умовах, переносний футляр виконаний захищеним від пилу і водяних бризок із ступенем захисту IP 65.

1 Опція: вимір вологості і залишкового масла (ЛОС). Вимірювання залишкового масла тільки на основі летючих вуглеводневих сполук (ЛОС). Калібрування датчиків на основі ізобутилу.

Buklet B-DETECTION-PLUS m_УКР

Переносний тестер AEROTEST SIMULTAN HP для вимірювання чистоти повітря для дихання за допомогою контрольних трубок 
За допомогою контрольних трубок паралельно вимірюється і контролюється дотримання в стислому повітрі граничних концентрацій CO, CO2 і парів води. Для одночасного виявлення в повітрі для дихання мінеральних і синтетичних масел використовується так званий “імпактор”. Тестер влаштований так, що отримання неправильних результатів вимірювання внаслідок помилкових дій неможливо. Калібрування пристрою не потрібно. Редуктор тиску і спеціальні форсунки забезпечують постійний об’ємний потік, отже незмінно високу точність вимірювання. Тестер повітря для дихання AEROTEST SIMULTAN HP контролює дотримання граничних значень згідно стандарту для повітря для дихання DIN EN 12021¹ і таким чином, забезпечує захист життя і здоров’я людей.

¹ Контроль концентрацій CO, CO2, парів води і залишкового масла. Вміст кисню не вимірюються.

Файли

Buklet B-DETECTION-PLUS m_УКР