КОМПРЕСОР PE 100

Компресор високого тиску PE 100 – надійна техніка в компактному виконанні. Компресор повітря для дихання BAUER PE 100 з електродвигуном.

Чисте повітря для дихання

Завдяки відпрацьованій технології фільтрування фірми BAUER і системі фільтрування P 11, розробленої спеціально для PE 100. Легендарна надійність: завдяки зарекомендував себе по всьому світу компресорного блоку PE 100. Особливо довгі інтервали техобслуговування: вони до мінімуму знижують витрати на техобслуговування і паузи в роботі компресора

Глобальна мережа збуту BAUER

Понад 300 торгових партнерів: Для постійно швидкого постачання запчастинами і матеріалами для техобслуговування.

Станція PE 100 безперечно є найменшу і найлегшу станцію серії PE.

Можливості її застосування практично не обмежені: Завдяки своїм трьома варіантами приводу – бензин, трифазний і змінний струм – вона придатна для самих різних цілей застосування на землі або в автомобілях.

Ідеальна в якості компресора стисненого повітря для груп занурення і пожежних частин або для швидкого заправлення картриджів в стрілецькому спорті та пейнтболі.

У виконанні з бензиновим двигуном її можна використовувати навіть у віддалених місцях, де відсутнє електропостачання. З приводом змінного струму вона підходить і для роботи від звичайної побутової електромережі.

Ця легка і компактна станція легко транспортується і поміщається в багажник практично будь-якого автомобіля.

Самий компактний серед наших переносних компресорів повітря для дихання завдяки своїм малим габаритним розмірам і досконалої техніки ідеально підходить для використання на суднах, в як компресора для дайвінгу, для програм захисту органів дихання, в пейнтболі і стрілецькому спорті. Існуюча спортивна версія компресора PE 100 замінює компресор для стрілецького спорту S 30 з меншими параметрами.

&Nbsp;