КОМПРЕСОР BAUER PE-TE

PE-TE – Транспортуються компресорні станції з оптимальним оснащенням для використання в автомобілях і на судах

Компресор повітря для дихання BAUER PE-TE, вид спереду

Безкомпромісна якість: З надійним компресорним блоком і поршневими кільцями зі спеціальної зносостійкої пластмаси

Високий термін служби і надійність: Завдяки масляному охолодження в останньому щаблі компресора. Для забезпечення низького зносу і довгого терміну служби

Ідеально для використання на морі: Проміжний і додатковий охолоджувач з нержавіючої високоякісної сталі. Для забезпечення високої корозійної стійкості

Надійна змазка: Завдяки масляному насосу низького тиску з масляним фільтром. Ефективна змазка і великі інтервали заміни масла.

Станції серії POSEIDON EDITION об’єднують в собі абсолютно надійні основні компоненти безкомпромісної якості фірми BAUER KOMPRESSOREN з додатковим оснащенням, оптимальним для конкретної мети застосування. Вже відома безвідмовність, висока надійність і відмінну якість чистого повітря для дихання згідно з міжнародними нормами і стандартами, що є вже звичним.

Серія компресорів повітря для дихання PE-TE характеризується особливо хорошим співвідношенням ціни і продуктивності. Вбудований масляний насос можна експлуатувати при вугіллі крену до 15 градусів. Тому така серія станцій особливо добре підходить для використання на морських судах або для установки в автотранспортні засоби.

Завдяки своїй компактній конструкції станції легко транспортуються і поміщаються в багажнику більшості автомобілів.