Водолазні гіпербаричні камери

Барокамери для використання у водолазній справі: проведення процедури сухої декомпресії, лікувальної рекомпресії при виникненні професійних захворювань або нещасних випадків при зануреннях, тренуванні водолазних команд. Відповідають Директивам щодо обладнання, що працює під тиском PED/2014/68/EU, розділу VIII ASME та ASME PVHO. Виробник є офіційним членом Товариства IMCA.

  • Індивідуальні розміри
  • Індивідуальний робочий тиск
  • Сучасний дизайн
  • Гіпербаричне світлодіодне освітлення
  • Скрубери вуглексилого газу
  • Аналізатори вуглекислого газу та кисню
  • Дихальні маски ВСД від Amron (США)
  • Автоматична система блокування подачі кисню в екстрених ситуаціях


ПЕРЕСУВНІ РЕКОМПРЕСІЙНІ
СИСТЕМИ

Transportable Recompression Chamber System (TRCS) — це комбінація двох резервуарів під тиском, які використовуються для лікування водолазів від декомпресійної хвороби та повітряної емболії. Один модуль – це транспортна рекомпресійна камера конічної форми (TRC), використовується як камера для екстреної евакуації та для декомпресії водолазів. Другий модуль – це стандартний транспортний шлюз (TL). Він вміщує двох осіб і призначений для транспортування людей, як правило, медичного персоналу, до та з TRC. Дві ємності, TRC і TL, з’єднуються між собою фланцевою муфтою за стандартом НАТО (NATO flange).

Уніфікований стандартний фланець дає можливість з’єднання транспортувального модуля з будь-якою стаціонарною гіпербаричною камерою НАТО для подальшого лікування водолаза.

TRCS розроблений таким чином, щоб забезпечити максимальний простір для пацієнта та супроводжуючого, при цьому зберігаючи компактний розмір. Корпус системи TRCS може бути виготовлений з алюмінію для зменшення ваги, що дозволяє транспортування різними видами наземного, морського та повітряного транспорту. Це дає можливість водолазу отримати швидку медичну допомогу, якщо він знаходиться у віддаленому місці.


СТАЦІОНАРНІ
ДЕКОМПРЕСІЙНІ КАМЕРИ

Розроблені та виготовлені для лікувальної рекомпресії водолазів та тренувальних «сухих» занурень особового складу. Також можуть використовуватися для лікування пацієнтів із медичними проблемами або патологіями.

Багатомісні водолазні декомпресійні камери преміум-класу з подвійним замком (Double Lock), інакше з двома незалежними відділеннями.

Створені для користувачів, які потребують якості найвищого рівня та індивідуальних специфікацій, зручного та легкого керування процесами рекомпресії. Сучасний дизайн, великий та ергономічний інтер’єр, фланець НАТО, системи подачі газових сумішей, автоматизовані системи безпеки – всі компоненти відповідають міжнародним галузевим стандартам.


ДЕКОМПРЕСІЙНІ КАМЕРИ,
ВИКОНАНІ В КОНТЕЙНЕРІ

Модульні контейнерні камери – водолазні декомпресійні камери найвищого класу, спеціально розроблені як готове до використання рішення з можливостю швидкого монтажу та переміщення. Комерційні камери з подвійним замком, ретельно спроектовані, щоб гарантувати безпеку і комфорт пацієнтів, та розміщення супроводжуючого, який контролює процес лікування.

Компактний дизайн, за необхідністю з технічним відсіком, надійні системи безпеки. Інтер’єр камери та консоль керування з продуманою ергономікою. Базові складові відповідно до суворих стандартів галузі: контейнер, посудина під тиском, панель керування, система пожежогасіння, повітряний компресор преміум-класу, система зберігання повітря високого тиску.


ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Scroll to Top